Promocja!

Sól z Morza Martwego 4kg + Sól Kłodawska Magnez+Potas 4kg

Pierwotna cena wynosiła: 130,80 zł.Aktualna cena wynosi: 115,10 zł.

Nasz nowy zestaw promocyjny dla doświadczonych Klientów: duże opakowanie soli z Morza Martwego dla osób z problemami dermatologicznymi oraz duże opakowanie soli do kąpieli magnezowo-potasowych, pochodząca z polskiej kopalni w Kłodawie.

Pierwotna cena wynosiła: 69,90 zł.Aktualna cena wynosi: 66,90 zł.
Pierwotna cena wynosiła: 65,90 zł.Aktualna cena wynosi: 63,90 zł.

Na stanie

Opis

Zestaw promocyjny: duże opakowanie soli z Morza Martwego wyprodukowanej w Jordanii w procesie ewaporacji – oraz duże opakowanie soli kłodawskiej magnezowo-potasowej. Idealny zestaw do codziennej pielęgnacji

Sól magnezowo-potasowa z Kłodawy

To jedna z najpopularniejszych soli do kąpieli, w której skład wchodzi magnez i potas. Więcej o tym produkcie tutaj.

Ewaporowana sól z Morza Martwego

Osuszona (ewaporowana) sól z Morza Martwego, idealna do relaksu oraz zmniejszania problemów dermatologicznych. O produkcie, właściwościach i jego zastosowaniu przeczytasz tutaj.